Steam style

steam style

Po 5 letech výzkumu a získání 8 patentů, L'ORÉAL PROFESSIONNEL ve spolupráci se značkou Rowenta Salon přichází s novou revolucí v oblasti služeb péče a stylingu!

Jedinečný koncept 2 unikátních přístupů. Objevte neuvěřitelnou sílu 3,5 g páry/ min. parní žehličky STEAMPOD společně s párou aktivujícími se produkty STEAMPOD s technologií Pro-Keratin pro zdravé a perfektně uhlazené vlasy. Objevte dokonalý systém STEAMPOD.

Se systémem STEAMPOD přichází do salonů revoluční služba STEAM STYLE pro zdravé & uhlazené vlasy. Nová služba inspirovaná brazilskou kauterizací, nabízí klientkám benefity po kterých ženy touží.

steam pod

Jedinečný systém STEAMPOD kombinuje výhody parní uhlazující žehličky a unikátních párou aktivovaných produktů s technologií Pro-Keratin. Vysokotlaký proud páry 3,5g/min. vlasy před uhlazením hydratuje, chrání je před teplotním šokem a aktivuje produkty péče STEAMPOD. Ty jsou následně proudem páry vtlačeny až do C zóny vlasu a následně zažehleny vysoce odolnými a hladkými pláty. Služba STEAM STYLE díky své šetrnosti a hloubkové obnově je vhodná i pro klientky, které mají zcitlivělé vlasy!


profesionální kadeřnictví Mariánské Lázně